Komunikaty i informacje


Queen Silvia Nursing Award

Rozpoczyna się druga polska edycja konkursu o Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii (Queen Silvia Nursing Award). W ramach tego konkursu, studenci pielęgniarstwa mają za zadanie opracować i przedstawić swoje pomysły na usprawnienie opieki nad osobami starszymi. Na zwycięzcę konkursu czeka stypendium w wysokości 25000 zł oraz możliwość uczestniczenia w indywidualnym stażu, w trakcie którego stypendysta będzie […]


Odbiór decyzji stypendialnych – stypendium rektora

W dniach 20.11.2017 r. – 22.11.2017 r.  prosimy o odbieranie decyzji dotyczących stypendium rektora (pozytywnych i negatywnych). Decyzje można odbierać wyłącznie osobiście. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie terminów. Nieodebranie decyzji w terminie skutkować będzie wstrzymaniem wypłaty stypendium. 


Konkurs Akademii Dietetyki „Nowe trendy w dietetyce – II edycja”

Akademia Dietetyki ogłasza kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu na najciekawszy artykuł popularnonaukowy. Zadaniem konkursu jest napisanie oryginalnego artykułu popularnonaukowego z zakresu dietetyki lub nauk o żywieniu na temat dowolnie wybrany przez autora, ale dotyczący nowości ze świata dietetyki.


Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, X Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, „Kardiologia Prewencyjna 2017 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, która organizowana jest przy współudziale Katedry Epidemiologii i Badań Populacyjnych Instytutu Zdrowia Publicznego.


Spotkanie z przedstawicielem Uniwersytetu w Groningen

9 listopada 2017 r. w budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego-Collegium Medicum przy ulicy Michałowskiego 12 odbyło się spotkanie władz i przedstawicieli Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz Wydziału Lekarskiego UJCM z przedstawicielem Uniwersytetu w Groningen. Wydział Nauk o Zdrowiu, reprezentowany przez dziekana prof. Tomasza Brzostka miał zaszczyt gościć