Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii UJ CM

W dniach 25-26 maja 2018 roku odbyła się IV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii”. Hasłem przewodnim tegorocznej Konferencji była „Wiosna w jesieni życia”, a tematyka spotkania dotyczyła problemów fizjoterapii u pacjentów w wieku podeszłym.

Organizatorem piątego z tego cyklu spotkania był Instytut Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz Fundacja Badań nad Miażdżycą Zarostową Tętnic Kończyn Dolnych MTM. Honorowymi Patronami tego wydarzenia byli: Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak, Prorektor UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasz Grodzicki oraz Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM prof. Tomasz Brzostek. Gości powitała Przewodnicząca Komitetu Naukowego prof. Jolanta Jaworek, a uroczystego otwarcia konferencji dokonał Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM prof. Tomasz Brzostek przewodnicząc jednocześnie pierwszej sesji plenarnej. W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście z Polski i zagranicy – specjaliści i praktycy w dziedzinie medycyny i fizjoterapii. Sponsorami tegorocznej konferencji byli: Fundacja Badań nad Miażdżyca Zarostową Tętnic Kończyn Dolnych MTM, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA, NesPharma, MERZ oraz Urząd Miasta Krakowa.